2ο Εργαστηριακό Κέντρο (Ε.Κ.) Χαλανδρίου Β΄ Αθήνας

Εκπαιδεύει εργαστηριακά μαθητές του 3ου ΕΠΑΛ Χαλανδρίου, 7ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Χαλανδρίου, 2oυ ΕΠΑΛ Χαλανδρίου, του ΕΠΑΛ Αναβρύτων καθώς και σπουδαστές του ΔΙΕΚ Χαλανδρίου.

Σχετικά με εμάς

Το 2ο Εργαστηριακό Κέντρο (Ε.Κ.) Χαλανδρίου Β΄ Αθήνας έχει σκοπό την εργαστηριακή εκπαίδευση των μαθητών της Επαγγελματικής Εκπαίδευσης σε οργανωμένα εργαστήρια στα οποία οι μαθητές εξασκούνται ώστε να μπορούν να ενταχθούν στην αγορά εργασίας.

Στόχος

Παρέχει πολύτιμα εφόδια για την προετοιμασία του μαθητή , όχι μόνο για να επιτύχει τους άμεσους στόχους του, αλλά και για την μελλοντική επαγγελματική του εξέλιξη.

Όραμα

Αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τη σωστή προετοιμασία προς την επίτευξη του προσωπικού στόχου.

Συνεργαζόμενα Σχολεία

2ο ΕΠΑ.Λ. Χαλανδρίου

Το 2ο ΕΠΑ.Λ. Χαλανδρίου βρίσκεται στην Διεύθυνση: Έλλης 3, Χαλάνδρι 152 32
(Σταθμός Μετρό: Αγία Παρασκευή)
Τηλ: 2106830333
Emailmail@2epal-chalandr.att.sch.gr

3ο ΕΠΑ.Λ. Χαλανδρίου

Το 3ο ΕΠΑ.Λ. Χαλανδρίου βρίσκεται στην Διεύθυνση: Ριζαρείου 22, Χαλάνδρι 15233
Τηλ.: 2106827182, 2106832674
Emailmail@3epal-chalandr.att.sch.gr

ΕΠΑ.Λ. Αναβρύτων

Το ΕΠΑ.Λ. Αναβρύτων βρίσκεται στην Διεύθυνση: Λεωφόρος Κηφισίας 184,
145 62 Κηφισιά Αττικής
Τηλ: 2108019007
Emailmail@epal-anavr.att.sch.gr

7ο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ.Χαλανδρίου

Το 7ο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ. Χαλανδρίου βρίσκεται στην
Διεύθυνση: Ριζαρείου 22, Χαλάνδρι 15233
Τηλ.: 2106827182,
Email: mail@7epal-esp-chalandr.att.sch.gr

Δ.Ι.Ε.Κ Χαλανδρίου

Το Δ.Ι.Ε.Κ. Χαλανδρίου βρίσκεται στην Διεύθυνση: Έλλης 3, Χαλάνδρι 152 32 (Σταθμός Μετρό: Αγία Παρασκευή)
Τηλ. Γραμματείας: 2106853473
Email: mail@iek-chalandr.att.sch.gr

Get a Free online Registration

Register Now!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Aperiam suscipit fugiat sint totam soluta assumenda quasi reprehenderit, quas. Natus voluptatibus perferendis repellendus provident? Amet rerum quis odio voluptas dolorem placeat soluta sit officiis odit velit! Nihil qui placeat quibusdam, voluptates voluptatum et.

Graduates

Teachers

Happy Students

Request Information

Error: Contact form not found.

Διοικητικό & Εκπαιδευτικό Προσωπικό

Δ/ντης-ντρια του Ε.Κ.

Υποδιευθυντής του Ε.Κ.

Υπεύθυνος Τομέα Πληροφορικής – Διοίκησης & Οικονομίας

Υπεύθυνος Τομέα Γεωπονίας, Τεχνολογίας Τροφίμων & Διατροφής

Υπεύθυνος Τομέα Υγείας – Πρόνοιας – Ευεξίας

Υπεύθυνος Τομέα Μηχανολογίας

Υπεύθυνος Τομέα Ηλεκτρολογίας, Ηλεκτρονικής & Αυτοματισμού

Limitless Learning More Possibilites

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, se do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim
ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea

Σχόλια των μαθητών και των σπουδαστών μας!

Στην παρούσα ενότητα της σελίδας αυτής παρουσιάζουμε ορισμένα από τα σχόλια των μαθητών και των σπουδαστών μας…

Α.Σ.

Μαθήτρια

Η αμεσότητα σας είναι καταπληκτική και ο τρόπος που κάνετε το μάθημα, που τονίζετε πράγματα, λέτε παραδείγματα εμένα προσωπικά με βοηθάει πάρα πολύ. Έμεινα ευχαριστημένη.

Μαθητής

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και θεωρώ ότι έχει καταρτισμένους καθηγητές με εμπειρία, όρεξη και γνώση.

Ε.Σ.

Σπουδαστής Δ.Ι.Ε.Κ.

Τα μαθήματα είναι οργανωμένα, σωστά δομημένα έτσι ώστε να ανταποκρίνονται σε κάθε απαίτηση. Η επικοινωνία με τους καθηγητές είναι άμεση, οι ίδιοι είναι εξαιρετικά μεταδοτικοί και υποστηρικτικοί με διάθεση να βοηθήσουν και να αφουγκραστούν όλους τους προβληματισμούς και τις δυσκολίες μας .